Produkcja filmowa - Borsuk kręci

Jesteśmy firmą, która zajmuje się wideofilmowaniem i fotografią. Wszystko zaczęło się od pasji związanej z uwiecznieniem chwil, które przeżywamy w naszym życiu. Z czasem rozwinęliśmy nasze umiejętności i postanowiliśmy zaoferować je Państwu.
Obecnie zajmujemy się organizowaniem sesji zdjęciowych i produkcją filmową. W kategorii filmu realizujemy dokumenty, reportaże, projekty komercyjne takie jak reklamy internetowe oraz videoblogi.

Jako Borsuk Kręci rozpoczęliśmy swoją działalność w 2015 roku pod szyldem PM-Group i w tym czasie zyskaliśmy zaufanie klientów, dla których realizujemy regularnie zlecenia. W naszej branży obraz jest bardziej wymowny od słów, dlatego też zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą pracą.

Oferta

W zależności od potrzeb produkcji mamy dostęp do różnych narzędzi przeznaczonych do wideofilmowania. Możemy również wynająć dodatkowe akcesoria, takie jak np. oświetlenie, czy mikrofony.

Nagrania realizujemy w miejscach wyznaczonych przez klientów, jednak współpracujemy również z kilkoma studiami, które zapewniają warunki niezbędne dla naszej pracy.

Za dodatkową opłatą zapewniamy obecność fotografa, który zajmie się udokumentowaniem prac na planie filmowym.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, zapraszamy do kontaktu.

501 244 718

info@borsukkreci.pl

Przykładowe produkcje filmowe

Cuts and Colors
II Fala Surferów Wiedzy
Bombaj Masala Centrum
Art of Fitness
Okulistka Making off
Escape Room Questhunt
Festiwal Twierdza
Happy and Beauty
Kino 6D
Kasia i Daniel
NGA Sekcja bramkarska klubu sportowego Legionovia
Przedszkole Radosne Dzieciaki
Ortokursy